FAQ

Czy oferowane w sklepie ubrania nie są zniszczone?

Przyjmujemy wyłącznie zadbaną odzież, akcesoria oraz zabawki. Wszystkie przedmioty są przez nas dokładnie sprawdzane, co gwarantuje najwyższą jakość produktów. Oferujemy Państwu schludną, wypraną i wyprasowaną odzież najpopularniejszych światowych marek za niewielką cenę.

Czy działacie na zasadzie komisu?

Nie, nie działamy na zasadzie komisu. Swoją działalność związaną z kupnem nieużywanych produktów skupiamy przede wszystkim na błyskawicznych transakcjach i najwyższej jakości przedmiotów. Ty przynosisz do nas ubrania, zabawki i akcesoria, które zamierzasz sprzedać, a my wyceniamy je na miejscu i wypłacamy należną kwotę od ręki.

Sprzedaż w naszym sklepie to doskonała forma dodatkowego dochodu oraz możliwość na zaoszczędzenie pieniędzy czy wygospodarowanie miejsca w swojej szafie.

Czy miejsce jest przyjazne dzieciom?

Oczywiście, że tak. Dbając również o potrzeby naszych najmłodszych klientów, a także komfort kupowania rodziców, którzy postanawiają wybrać się do nas ze swoimi pociechami, przygotowaliśmy w samym centrum sklepu, kącik dla najmłodszych. Twoje dziecko oddane zabawie wśród rówieśników nawet nie zauważy chwilowej nieobecności swojej mamy!

Czy w sklepie istnieje również możliwość sprzedaży mebli?

Nie, nie prowadzimy skupu mebli. Zajmujemy się wyłącznie odzieżą dla dzieci oraz ich mam, a także akcesoriami i zabawkami na każdą kieszeń.

Czy w razie potrzeby mogę liczyć na fachową pomoc podczas wyboru produktów?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, służąc tym samym swoim doświadczeniem i zdobytą wiedzą. Dołożymy wszelkich starań, by zrobione w naszym sklepie zakupy okazały się doskonałą inwestycją połączoną z miło spędzonym czasem wolnym.

Czy właściciele sklepu przewidują cykliczne konkursy oraz rabaty?

Owszem, planujemy poznać potrzeby i wymagania naszych klientów usprawniając przy tym naszą pracę zespołową i dziękując za zaufanie. Gwarantujemy, że wraz z dynamicznym rozwojem sklepu ogłoszone zostaną różnego rodzaju konkursy z wyjątkowymi nagrodami.

Jeśli w tracie lektury, pojawiły się jakiekolwiek wątpliwości, na które w powyższym FAQ nie zdołaliśmy odpowiedzieć, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, z przyjemnością udzielimy odpowiedzi oraz dobrej rady.

Wszystkim klientom życzymy owocnych zakupów!

Boomerang Kids

Połącz zarabianie z kupowaniem! Boomerang Kids, miejsce na które czekałaś!

Zapewnij sobie komfort na jaki zasługujesz!

Szukasz sprawdzonych ubranek dla swojego dziecka? Boomerang Kids pomoże Ci do nich dotrzeć!

Twoje dziecko wyrosło już ze wszystkich ubranek? Odwiedź Boomerang Kids i nie przepłacaj!

Zaufaj Boomerang Kids i nie przepłacaj!

Połącz przyjemne z pożytecznym! Z nami jest to możliwe!

Tak wiele, za tak niewiele!

Pozwól na drugą młodość nieużywanym od dawna przedmiotom, zarabiaj prawdziwe pieniądze!

ul. Sosnkowskiego 32 02-495 Warszawa
Pon-Pt: Sob:
1100 - 1900 1000 - 1500